Shareware

Upozornění
Programy jsou napsány tak, aby byly funkční (sám je většinou používám), nicméně na jejich funkčnost nejsou dávány žádné záruky, ani není přebírána žádná zodpovědnost za škody způsobené v souvislosti s používáním těchto programů.
Programy na této stránce jsou testovací verze na určité období, po které můžou být bezplatně používány. Po uplnynutí této doby je potřeba program zakoupit nebo odstranit ze svého počítače. Doba, po kterou je možné tyto programy bezplatně užívat, je vypsána v licenčním ujednání a budeš o ní informován i při stažení souboru.

Pokud máš nějaký dotaz, problém nebo nějakou připomínku můžeš mi napsat.

Seznam programů:
 • Picturak

 • PICTURAK (verze: 1.5)

  Picturak Program, který umožní vytvořit fotogalerii obrázků ve formátu JPG. Vstupni obrázky můžou být *.jpg,*.bmp,*.wmf. Fotogoalerie se po vytvoření prohlíží v internetovském prohlížeči. Počet obrázků, které se mají zobrazit v hlavnim okně včetně komentářů se může kdykoliv změnit. K obrázkům je možné připojit libovolný komentář.

  Ukázka vytvořené galerie je k dispozici v sekci Fotogalerie, která je pomocí tohoto progamu vytvořena.

  Obrázky jsou ve fotogalerii uloženy ve třech velikostech:

 • malé - pro první náhled a orientaci (velikost 60x60 bodů)
 • střední - pro standardní prohlížení a posílání třeba e-mailem (velikost 180x180 bodů)
 • velké - pro vysokou kvalitu např. pro tisk (velikost 1000x1000 bodů)
 • Program byl vytvořen pro obchodní oddělení firmy, která potřebovala přes e-mail nebo poštou zasílat fotky svých výrobků a jejich návrhů.
  Pomocí toho programu se můžete stát nezávislýn na grafikovi, který obrázky zpracovává. Stačí si je jen jednou vyžádat a zařadit po té je můžete kdykoliv lehce přetáhnou do e-mailu, textového editoru nebo si jej vytisknout.

  INSTALACE - Spusť stažený soubor a řiď se pokyny na obrazovce.

  Odstranění z počítače - Spusť "Unistal Picturak" - tímto se odstraní program z tvého disku, ale zůstane adresář "Data", ve kterém zůstanou vložené obrázky a je možné vytvořenou galerii dále používat, ale ne modifikovat. Pokud tyto obrázky nechceš, musíš je odstranit sám.

  Zpět na seznam programů Stažení instalčního souboru verze 1.5 (525kb)
  Jak získat licenci


  Sekce develop na imega.cz

  NAVRCHOLU.cz